Son Dakika
23 Kasım 2014 Pazar

Sıkıntıyla, Stresle Başa Çıkma Yolları

23 Aralık 2012 Pazar, 11:31
 

Bas-agrisi

STRESLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

Günlük hayatta sıklıkla başımıza gelen sorunlardan olan için yapılacakları gelin birlikte ortaya koyalım ne dersiniz. konusunda sizlere pratik bazı önerilerimiz olacak. Sizlerde ve gülen bir yüze sahip olmak istiyorsanız bunları deneyebilirsiniz. Yada geçmiş yıllardaki sorunlu dönemlerinizden nasıl çıktınız bizimle paylaşıp takipçilerimizin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

her yaştan bireylerde sıkça görülen bir problem. Yoğun iş hayatı, okul, sınavlar bunun en temel nedeni olarak görülüyor. Aslında stresi yenmenin yok etmenin birçok yolu var. Spor yapmak beyne oksijen gitmesini sağlıyor. Bu nedenle stresle başa çıkmanın en kolay yöntemi budur. Spor yaparken açık havada yapmanız öneriliyor. Çünkü açık havada daha çok oksijen alabiliyoruz. Fakat böyle bir imkânınız yoksa evinizde de yapabilirsiniz. Bunun dışında hobiler edinebilirsiniz. Bu hobiler sizin günlük hayattan uzaklaşmanızı ve deşarj olmanızı sağlayacaktır. Örneğin ahşap boyama, ebru, tel kırma, takı tasarım, fotoğrafçılık, el sanatları kurslarını tercih edebilirsiniz.

ne dair siz ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz.

Serdar YILDIRIM
( Renkli Media Editörlerince Hazırlanan Özgün İçeriğin Tamamen Yada Bir Kısmının Kullanılması Durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasındaki Tüm Haklarımız Saklı Bulunmaktadır. )

Bir önceki yazımız olan Saç Biti Nasıl Geçer ? başlıklı makalemizde Saç Biti Tedavisi ve Saç bitlerinden kurtulma yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: Bunalimdan nasil cikilir, hayatla başa çıkmanın yolları, bunalımdan çıkmak, sıkıntı ile baş etmenin yolları, okulda sorunlu öğrencilerle başa çıkma yolları, nasıl bunalımdan çıkılır, koçlar nasıl bunalımdan çıkar, işsizlik ve sıkıntılarla nasıl baş edilir, işsizlik bunalımından nasıl kurtulurum, Sinirle başa çıkmanın yolları

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
yasam-kocu-nedir
Yaşam Koçu Nedir?

Kapat